Väike-Maarja seltsimaja laval särasid staarid

7. märtsil toimus Väike-Maarja seltsimajas noorte staarijäljendajate konkurss “Playback”. Seekordne konkurss oli maakondlik ja laval olid Väike-Maarja, Tamsalu, Haljala, Kadrina ja Rakvere gümnaasiumi õpilased. Sündmust korraldasid Väike-Maarja ja Tamsalu gümnaasiumide õpilasesindused esmakordselt ühiselt.

Etteasteid oli kokku 21, laval särasid nii Eesti kui ka välismaised kuulsused, rohkelt oli mikse ja popurriisid erinevatest lugudest. Nagu Väike-Maarjas kombeks, avas ürituse Väike-Maarja gümnaasiumi (VMG) õpetajate esinemine – seekordLeopoldi võimlemise lauluga“.

1.-4. klasside arvestuses saavutas esikoha VMG 4.a klass looga „Baleriinidisko“ (mis oli ka publiku lemmikuks), II koha sai VMG 4.b ja III koha VMG 3.a. Silmapaistvaimad tantsijad olid Elisabeth Ervald ja Stever Kudi.

5.-8. klasside arvestuses läks esikoht Kadrina Keskkooli 7. klassile loo „Pidu tunneli lõpus“ eest, II koha sai VMG 7. klass ja III koha VMG 8.a klass (kes oli ühtlasi publiku lemmikuks). Silmapaistvaimate tantsijate pälvisid tunnustuse Liilia Kinsiveer ja Brian Vinkel.

Vanimas vanusegrupis, 9.-12. klasside arvestuses kuulus esikoht Tamsalu Gümnaasiumi 11. klassile, kes esines popurriiga Eesti hittidest, neile kuulus ka sündmuse kõige tähtsam auhind – grand prix. II koht läks VMG 10. klassile (nemad pälvisid ka publiku lemmiku tiitli) ja III koht VMG 11. klassile. Silmapaistvaimad tantsijad olid Indrek Niinemets ja Martha Kolde.

Lisaks pälvisid Rakvere Gümnaasiumi 1.b klass julguse preemia, Haljala Kooli 8. klass originaalseima esituse preemia, Kadrina Keskkooli 8. klass emotsionaalseima esituse preemia, Väike-Maarja Gümnaasiumi 10. klass lavalise liikumise preemia ja Väike-Maarja Gümnaasiumi 8.a kostüümipreemia.

Õhtut juhtisid Keneli Pohlak, Richard Veelaid ja Jete Hendrika Lood, kes sidusid kõik etteasted humoorikate vahepaladega ühtseks tervikuks.

Vastutusrikast ametit parimate väljaselgitamisel vedasid žüriis Hannamari Soidla, Marje Eelmaa, Angela Blum, Margus Martin ja Gerly Tuur.

Üks Väike-Maarja-poolne korraldaja, õpilasesinduse asepresident Keneli Pohlak: „Tamsaluga koos organiseerimine oli huvitav väljakutse, sest eelnevalt me ühegi kooliga ühisüritust pole korraldanud. Keeruline oli kohe uute inimestega koostöötamine, sest me ei teadnud, milles keegi hea on. Lisaks valmistasid raskusi ühised kokkusaamised: millal meie ajad sobivad, kas transport on olemas jne. Siiski oli tore õppida tundma teist õpilasesindust ja meie üritus tuli minu meelest suurepäraselt välja.“

„Playback oli hästi korraldatud. Meile meeldisid lõbusad õhtujuhid ja vaheklipid. Ootame huviga järgmist aastat.“ (Karolin Kaasik, Kadrina Keskkool)

„Meile väga meeldis Playback. Olid toredad õhtujuhid ja toredad esinejad. Võiks olla rohkem aega hääletamiseks. Oli väga tore õhtu!“ (Rakvere Gümnaasiumi 6. klassi tüdrukud)

„Minu poolt suured tänusõnad, kõik läks nii ladusalt ja muretult, lausa lust.“ (Greete Toming, Haljala Kooli huvijuht)

„Väga vinge kogemus oli näha, et nii palju inimesi seda üritust vaatama tuli ning kui paljud klassid eri koolidest osa võtsid. Korraldus oli ka minu meelest väga hea, samuti ka auhinnad kõigile osalejatele. See esinemine jääb pikaks ajaks meelde ja ei suuda järgmist korda ära oodata!“ (Marta Kolde, Tamsalu Gümnaasium)

 

Playbacki sponsorid olid Ilves Transport, Marko Pomerants, AQVA Spa, Avispeamees OÜ, Kaarli Talu, Kaarma KT AS, Maarjakelluke, Raivo Tammus, Mesinet OÜ, õpilasfirma Amore, Maret Kümnik, Klaasmerk AS, Päts OÜ, Kaarel Moisa ja VENNAD VEDU OÜ. Lisaks oli ka toetajaid, kes ei soovinud enda nime avaldada. Korraldajad tänavad!

Lõpuaktused 2024
2023/24 õppeaastat läbiv teema
"Keskkond ja jätkusuutlik areng"

Otseviited

HITSA_logo_EST                

Aadress: Pikk 1, 46202 Väike-Maarja, Lääne-Virumaa | Tel: +372 327 0910 (peamaja) | E-post: info@vmg.v-maarja.ee