Väike-Maarja gümnaasiumi inimesed inspireerivad täna hariduskonverentsil osalejaid

Täna, 25. jaanuaril astuvad Väike-Maarja gümnaasiumi direktor Marje Eelmaa ning õppealajuhataja ja ettevõtluse õpetaja Anneli Kütt üles üle-eestilisel virtuaalsel hariduskonverentsil „Teadlikult tulevikku“.

Ettevõtlikkuse hõbetasemega kooli, Väike-Maarja gümnaasiumi, inimesed astuvad üles kell 14.45-15.45 III SESSIOONIS: Õpetajalt õpetajale parimad praktikad. Nende sõnum kõlab nii: Kõik müügiks ehk lõimitud ettevõtlusõpe läbi kunsti, töö- ja tehnoloogiaõpetuse. Jagavad nad kogemust sellest, kuidas kooli ettevõtlusõppe toel loodi 7. klassi õpilastega õpilasfirma, et võtta ette vanade toolide taastamine, disain ja turustamine. Selleks lõimiti omavahel kooli töö- ja tehnoloogiaõpetus, kunstiõpetus ja ettevõtlusõpe. Tooteid müüdi edukalt 2022. a detsembris Rakvere Põhjakeskuses toimunud õpilasfirmade laadal ning Väike-Maarjas jõuluturul.

Konverentsi kava ja esinejatega saab tutvuda siin: https://ettevotlusope.edu.ee/uritused/konverents-2023/?fbclid=IwAR0nokHzWEASYBBqqtHI6KjipZuyQzC1Oe53Vh9-pf8qBC-K4h6JO8f_pu4. Samuti saab sellel lingil registreeruda osalejaks ning ka ise konverentsi kuulata.

Konverents ise tutvustab end nii: hariduskonverents tuleb taas 25. ja 26. jaanuaril 2023. aastal – 2 päeva, 30 inspireerivat esinejat, parimad praktikad, metoodilised soovitused, uued materjalid ja kuhjaga inspiratsiooni! 

Heili Tammus

Väike-Maarja gümnaasium

Lõpuaktused 2024
2023/24 õppeaastat läbiv teema
"Keskkond ja jätkusuutlik areng"

Otseviited

HITSA_logo_EST                

Aadress: Pikk 1, 46202 Väike-Maarja, Lääne-Virumaa | Tel: +372 327 0910 (peamaja) | E-post: info@vmg.v-maarja.ee