Hea VMG väike, keskmine ja suur tantsumees! MTP5 on tehtud, emotsioonid vägevad ja nüüd algab puhkus. Tänu sulle, lapsevanem, kes sa aitasid oma kangelastel hommikul rõõmsa meelega trenni saabuda ja sama rõõmsalt nad õhtul vastu võtsid, puhtaks pesid ja järgmisel päeval jälle etendusele saatsid. Nii pingevaba, lohutav ja turvaline ei oleks meil olnud ilma super saatjateta.
Aitäh teile, Kristiine Kond, Mairi Beilmann, Alis Münter ja Kaja Laar.
Kohtumiseni uutel sündmustel!
Aitäh Sulle, õpetaja Egne Liivalaid!



