Reedel astub Väike-Maarjas lavale 129 esinejat

Reedel, 15. aprillil astuvad maakondlikul Playbackil Väike-Maarja seltsimajas üles 129 esinejat 23 erineva looga. Üritust korraldab Väike-Maarja gümnaasiumi õpilasesindus ja stardipauk antakse sellele kell 18.

Koolisiseselt on Playbacki Väike-Maarjas igal kevadel korraldatud ja alati on sündmus seltsimaja saali publikut täis toonud. Üritus on traditsiooniks kujunenud ka nii mõneski teises maakonna koolis. Tänavune show tõotab tulla eriti meeleolukas, sest seekord kogunevad oma loomingulisust ja andeid Väike-Maarjasse esitlema noored üle Lääne-Virumaa. Lisaks Väike-Maarja gümnaasiumi õpilastele astuvad üles noored Rakvere gümnaasiumist, Kiltsi põhikoolist, Simuna koolist, Tamsalu gümnaasiumist, Jäneda koolist ja Võsu koolist. Puudu ei ole ka üllatusesinejad.Playback2016

Staarijäljenduskonkursi Playback populaarsus on kogunud sündmusele muljetavaldava nimekirja toetajaid, kes panustavad ürituse õnnestumisse rahaliselt või auhindadega. Toetajad on Kaarli talu, Aqva Hotels & Spa, Väike-Maarja Seltsimaja, Kaivere OÜ, Ilves Transport OÜ, KJK Autoremont OÜ, Ralfi Veosed OÜ, OÜ Avispeamees, Ivo Salus, Mesinet OÜ, Väike-Maarja Muusikakool, Väike-Maarja Gümnaasium.

Sündmus on tasuta.

Lõpuaktused 2024
2023/24 õppeaastat läbiv teema
"Keskkond ja jätkusuutlik areng"

Otseviited

HITSA_logo_EST                

Aadress: Pikk 1, 46202 Väike-Maarja, Lääne-Virumaa | Tel: +372 327 0910 (peamaja) | E-post: info@vmg.v-maarja.ee