Projekt “Vahetund” kutsub toetama

Pingeliste koolitundide vahel on oluline, et lapse aju saaks puhkust, et ka järgmises tunnis maksimaalselt kaasa teha. Ajutegevusele on väga oluline, et lapsed vahetunnis liiguksid ja mängiksid – nii hakkab veri paremini ringi käima ning viib ajju rohkem hapnikku. Seeläbi paranevad lapse keskendumisvõime ja produktiivsus, areneb loominguline mõtlemine. Lisaks suurendab liikumine endorfiinide vallandumist kehas, mis omakorda tekitab õnne- ja turvatunnet. Projektis kogutud toetuse eest soetame koolidele keksukummid ja footbagid koos mängujuhendite ja varustuse hoiukarpidega, et vahendid oleksid kõigile huvilistele kättesaadavad. Koos mängimine tekitab lastes liikumisharjumust, arendab nende koostöö- ja suhtlemisoskusi ning parandab keskendumisvõimet. Projekti summa on igas koolis erinev, sõltudes laste arvust ja ruumide paigutusest. Keskmiselt on iga 100 lapse kohta arvestatud 15 keksukummi ja 12 footbagi palli, lisaks karbid ja trükised mängujuhenditega. Igaüks saab oma panuse anda kasvõi pisikese toetuse näol.

Lisainfot projekti kohta vaata https://vahetund.ee/toeta-kooli/ ja toeta soovi korral Väike-Maarja Gümnaasiumi osalemist.

Igaüks saab oma panuse anda kasvõi pisikese toetuse näol, summa saad ise valida ja oma toetuse saad teha pangaülekandega:

Saaja: Tallinn Moon Rotary Klubi

Konto number: EE697700771002369311 (LHV Pank)

Selgitus: Väike-Maarja Gümnaasium, Toetaja Nimi

Aitäh!

Lõpuaktused 2024
2023/24 õppeaastat läbiv teema
"Keskkond ja jätkusuutlik areng"

Otseviited

HITSA_logo_EST                

Aadress: Pikk 1, 46202 Väike-Maarja, Lääne-Virumaa | Tel: +372 327 0910 (peamaja) | E-post: info@vmg.v-maarja.ee