Õhinat tulvil isadepäev

Vaata isadepäeva pilte SIIT. 

Väike-Maarja gümnaasiumi isadepäev toimus neljapäeval, 9. novembril algusega kell 18. Korraldajateks olid ürituse oma loovtööks valinud 8. klassi õpilased Eikki, Reno ja Karel.

Meie peamised ülesanded oli õhtu ette valmistada, läbi viia ning jäädvustada. Huvitavaid tegevusi oli nii isadele, vanaisadele kui ka lastele.

Töötubades sai tutvuda esmaabiga, raadjosaatjatega sidepidamisega ja relvade ja laskmisega, päästetöötajate varustusega ning oma tööd tutvustasid politseikoerad. Külla olid tulnud Rakvere politseijaoskonnast Tarmo Nukka ja Reimo Nõmme oma neljajalgsete sõpradega.

Meile meeldisid kõik töötoad, kuna kõik olid omamoodi toredad.

Kohale oli tulnud päris palju vanemaid ja lapsi. Ringi liikudes ja pilte tehes, paistis, et kõik olid õhinaga tegutsemas ja nautisid isaga või vanaisaga ühist õhtut.

Lisaks töötubadele said osalejad näha ja kuulda algklassiõpilaste „Timbu-Limbu hommikutantsu“ ja laulu „Lõbus rändaja“. Ning 5. klassi õpilased esitasid lõbusa omaloomingulise loo „Minu isa“.

Sellel õhtul andis Väike-Maarja Naiskodukaitse üle ka fotovõistluse „Paps ja laps“ võitjatele auhinnad ning kõiki fotosid sai vaadata esimese korruse koridori televiisorist.

Meie arust läks isadepäev sujuvalt ja andis meile korraldamise osas hea kogemuse. Täname abistajaid – Timo Kalter, Ants Rikberg, Andres Tomingas, Ando Vainjärv abilistega päästekolledžist, Jaanus Raidlo, Õnne-Liisi Viidas, õpetajad Ly Ipsberg, Kaia Klaan ja Egne Liivalaid.

 

Eikki Eikkinen

Reno Kiisküla

Karel King

 

 

 

 

 

 

Lõpuaktused 2024
2023/24 õppeaastat läbiv teema
"Keskkond ja jätkusuutlik areng"

Otseviited

HITSA_logo_EST                

Aadress: Pikk 1, 46202 Väike-Maarja, Lääne-Virumaa | Tel: +372 327 0910 (peamaja) | E-post: info@vmg.v-maarja.ee