Odaviskeõhtu kokkuvõte

20. oktoobril toimus Odaviskeõhtu Väike-Maarjas. Võistlusel osales 23 võistlejat, kes trotsisid tuult ja külma. Paremusjärjestus selgitati kohapealt viske ja hoojooksult viske parimate tulemuste liitmisel. Üldvõitjaks kuulutati Tanel Laanemägi, kes püstitas meeste arvestuses ka staadioni odaviske rekordi 52,13 meetrit. Meeste arvesetuses sai II koha Margo Nõukas ja III koha Andero Põllu. Naistest tuli üldvõitjaks Sigrid Tiikjärv, kelle nimele kuulub sellest õhtustust staadioni rekord 34,62 meetrit naiste arvestuses. Naiste vanuserühmas sai II koha Elen Pent. Seenioride arvestuses saavutas I koha Indrek Kesküla ja II koha Kalle Piirioja. PU20 oli parim Helari Vill ja TU20 Kaisa Vahula. PU18 saavutas I koha Aleksander Ojasaar, II koha Tristan Konso ja III koha Henri Eenpuu. TU18 saavutas I koha Ketlin Veia ja II koha Laura Eenpuu. PU16 saavutas I koha Arpo Vahula ja II koha Georg Klaas. TU16 saavutas I koha Jane Sumre, II koha Marit Võhma ja III koha Karlotte Lood.

Võistlusel osalesid veel  Steven Michael Rand, Janari Talbach, Marten Vaher ja Hanna Alas. Suur tänu kõikidele võistlejatele!

Aitäh neile, kes toetasid Odaviskeõhtut Väike-Maarjas: Maarjalill, Väike-Maarja apteek, Väike-Maarja Gümnaasium, Margo Nõukas, VIKE, Jaak Vettik, Anneli Kütt, Sigrid Tiikjärv, Ethel Liis Randveer, Jane Kool, Merike Tammus, Raul Veia ja patroon Indrek Kesküla!

Osalejate tagasiside oli positiivne. Sellest tulenevalt on plaan muuta Odaviskeõhtu Väike-Maarjas traditsiooniliseks spordisündmuseks, mis leiab aset 2024. aasta augustis või septembris.

Odaviskeõhtu korraldaja Ketlin Veia.

Lõpuaktused 2024
2023/24 õppeaastat läbiv teema
"Keskkond ja jätkusuutlik areng"

Otseviited

HITSA_logo_EST                

Aadress: Pikk 1, 46202 Väike-Maarja, Lääne-Virumaa | Tel: +372 327 0910 (peamaja) | E-post: info@vmg.v-maarja.ee