Külalised Norrast

Sellel nädalal külastasid Väike-Maarja Gümnaasiumi sõpruskooli esindajad Norrast. Meie sõpruskool on Sirdalis asuv Sinnesi Kool, kus õpib kokku 51 õpilast ja töötab 13 õpetajat.

Külalisi oli kokku 37, kellest 24 olid õpilased, 10 lapsevanemad, 2 õpetajad ja kooli direktor.

Külastuse eesmärgiks oli sõprussuhete soojendamine, edasiste koostöövõimaluste leidmine, meie koolisüsteemi ja kultuuri tutvustamine. Õpilaste suhtlemisoskuse arendamiseks toimusid koostöised tunnid ettevõtluses, ühiskonnaõpetuses ja tantsimises. Ühised tunnid toimusid koos neljanda, seitsmenda ja üheksanda klassi õpilastega.

Külalised kohtusid meie vallavanema Indrek Keskülaga, külastasid nii Kiltsi mõisa kui ka Rakvere linnust ja Väike-Maarja Muuseumi.

Aitäh külaliste vastuvõtmisesse panustamise eest: Egne Liivalaid, Anneli Kütt, Kristi Põdra, Anu Eenpuu, Tiiu Maran, Sandra Salumäe, Liisi Prits, Karel Nõmmiste, Karl Kasekamp. Suur aitäh ka köögimeeskonnale ning Urmasele ja Irale igakülgse abi eest!

Täname kõiki rahvatantsijaid, kes rahvuslikul õhtul õpetaja Egne juhendamisel esinesid ja imelise elamuse pakkusid!

Õpilased majutusid meie kooli õpilaste peredes. Suur, suur tänu kõikidele peredele, kes võtsid meie külalised vastu!

Külalisi võõrustasid: Laura Lamus, Jette Kriit, Marit Võhma, Aveli Kiisk, Eliise Joonas, Kaarin Veelaid, Lisette Vutt, Andreas Rotka, Rainis Lükk, Stever Kudi, Kert Kristjan Kask ja Mattias Ojasaar.

Helina Lükk ja Tuuli Saksa 

Lõpuaktused 2024
2023/24 õppeaastat läbiv teema
"Keskkond ja jätkusuutlik areng"

Otseviited

HITSA_logo_EST                

Aadress: Pikk 1, 46202 Väike-Maarja, Lääne-Virumaa | Tel: +372 327 0910 (peamaja) | E-post: info@vmg.v-maarja.ee