Kingitus kooliraamatukogule

Väike-Maarja Gümnaasiumi algklasside raamatukoguhoidja tänab kogu koolipere  nimel 1. B klassi õpilast Oskar Vainultit vanematega suurepärase üllatuse eest.

Nad kinkisid raamatukogule kolm Andrus Kivirähki raamatut „Oskar ja asjad“.

Andrus Kivirähki raamatud on tõesti väga hea kingitus meie lugejatele.

2. mail tuleb kirjanik Andrus Kivirähk  meile külla.

Suur, suur aitäh!


 Aitäh, Jelena, et Sul ikka hästi läheks!

Suured tänusõnad väikestelt lugejatelt kuuluvad Väike- Maarja Gümnaasiumi 75. lennu vilistlasele Jelena Reiskambile. Jelena kinkis raamatukogule nii juturaamatuid kui aimekirjandust, kokku 23 raamatut. Väga vajalikud raamatud. Näiteks F. Salentiny entsüklopeedia „Maadeavastajad“, samuti Andrus Kivirähki „Sirli, Siim ja saladused“.

On tore, et meid mäletatakse ja meeles peetakse. Olete alati oodatud külla. 


 

Nukitsa konkursist

50 algkooli õpilast aitasid valida parimat lastekirjanikku ja illustraatorit 2014/2015 aastal ilmunud lastekirjanduse hulgast.

  1. aprillil on meie kooli 3.a klassi õpilane Annabel Ojasalu kutsutud Tallinna Lastekirjanduse Keskusesse rahvusvahelise lasteraamatupäeva üritusele. Kus tehakse teatavaks 13. Nukitsa konkursi võitja kirjanik ja võitja kunstnik.
  2. aprillil on meie kooli neli õpilast Pilleriin Vaarik, Elina Puusta, Kelin Meidla ja Katre Treffner oodatud Lääne- Virumaa Keskraamatukogu saali lasteraamatupäeva tähistamisele. Külalisteks on lastekirjanik ja telediktor Kadri Hinrikus ning telemees Tiit Kimmel.

Raamatukoguhoidja Liidia Arumägi

01.04.2016

 

 

 

Lõpuaktused 2024
2023/24 õppeaastat läbiv teema
"Keskkond ja jätkusuutlik areng"

Otseviited

HITSA_logo_EST                

Aadress: Pikk 1, 46202 Väike-Maarja, Lääne-Virumaa | Tel: +372 327 0910 (peamaja) | E-post: info@vmg.v-maarja.ee