Isadepäeval keskenduti Väike-Maarjas ohutuse põhitõdedele

 

Ühel sügipäeval saabusid Väike-Maarja gümnaasiumi õpilased koju näpus kutsed isadele-vanaisadele osaleda 10. novembril Väike-Maarja Õppekeskuse töökojas turvalisel isadepäeval.

 

Mardipäeva õhtul oligi töökoda sagimist täis ning poolteist sada, valdavalt mehist, osalejat kohal. Ühiselt veedetud õhtu tuletas nii isadele, vanaisadele, õpilastele kui ka teistele huvilistele meelde, kuidas igapäevaselt turvaliselt hakkama saama. Ühtlasi oli peredel võimalus heita pilk gümnaasiumi ja õppekeskuse tööõpetuse klassi ning erinevatele õppetingimustele.

 

Alustuseks jagati osalejad gruppidesse, kes hakkasid järjest erinevaid töötubasid läbima. Ohutuse põhitõdesid aitasid meenutada ning jagasid soovitusi gümnaasiumi ja õppekeskuse erinevad õpetajad. Aivo Urbas tegi sissejuhatuse puutöösse ja manitses kõiki ohutusele. Ain Kõiv näitas auto turvavarustust. Leo Nirgi oli kaasa toonud elektritöid tutvustava stendi. Tarmu Pajula juures õpiti ohutult liiklema. Mihkel Kundla võttis ette rehvid, mõõtis nende rõhku ja mustrit. Naiskodukaitsjate juures tuli aga abivajajaid aidata ja plaasterdada. Turvalise õhtu lõpuks said osalejad kooliüritusele kohaselt ka direktor Marje Eelmaalt pidulikult tunnistuse.

 

Gümnaasiumi isadepäeva üritust vedasid eest õpetaja Egne ning õpilasesindusest Ege-Ly ja Richard.

 

 

 

TURVALINE ISADEPÄEV 10.11.2016

Lõpuaktused 2024
2023/24 õppeaastat läbiv teema
"Keskkond ja jätkusuutlik areng"

Otseviited

HITSA_logo_EST                

Aadress: Pikk 1, 46202 Väike-Maarja, Lääne-Virumaa | Tel: +372 327 0910 (peamaja) | E-post: info@vmg.v-maarja.ee