Gümnaasium ja õppekeskus panid proovile meeskonnatööoskused

Augustilõputöönädal algas paljudele Väike-Maarja gümnaasiumi ja õppekeskuse töötajatele kanuumatkaga. Ligi 11-kilomeetrine sõit Põltsamaa jõel andis koolide kollektiivile võimaluse ühiselt koostööoskusi arendada. 1169_13803_s_s_Gumnaasium_ja_oppekeskus_panid_proovile_meeskonnatmu91i

Nii mõnelegi oli see esmakordne kanuuga sõitmise kogemus, kuid koolitöötajatele kohaselt tõestati oma õppimisvõimet ja julgust proovida midagi uut. Algajad tunnistasid, et tundmatu tekitas ikka pisut hirmu, kuid hilisem rahulolu saavutuse ja uue kogemuse üle olid seda väärt.

Meeskonnatöö koolitusel “Et koolis oleks hea ja huvitav” osalesid Väike-Maarja gümnaasiumi ja õppekeskuse õpetajad, juhtkond, tugiteenuseid pakkuv personal, sekretär, köögi ja õpilaskodu töötajad. Pole kahtlust, et koostöö toimis hästi nii kanuupaariliste vahel kui ka meeskonnas tervikuna. Kõik startinud 13 kanuud jõudsid rõõmsalt finišisse olenemata kanuutajate kogemustest, füüsilisest ettevalmistusest või vanusest. Inimesed olid kaaslaste vastu abivalmid, juhendasid ja ulatasid vajadusel abikäe mahalangenud puudele kinnijäänud kanuude tõmbamiseks-lükkamiseks, aga ka ümberläinud kanuu veest tühjaks kühveldamiseks.

1169_13804_s_s_Gumnaasium_ja_oppekeskus_panid_proovile_meeskonnatbu61eTore seltskond, innustav väljakutse, lõõgastus kaunis looduses ja päikselisel päeval kogutud rohke D-vitamiin andsid osalejate hinnangul positiivse alguse uuele õppeaastale.

1169_13805_s_s_Gumnaasium_ja_oppekeskus_panid_proovile_meeskonnatye85e

Lõpuaktused 2024
2023/24 õppeaastat läbiv teema
"Keskkond ja jätkusuutlik areng"

Otseviited

HITSA_logo_EST                

Aadress: Pikk 1, 46202 Väike-Maarja, Lääne-Virumaa | Tel: +372 327 0910 (peamaja) | E-post: info@vmg.v-maarja.ee