Murdmaajooksu tulemused

30.04 toimusid Rakveres murdmaajooksuvõistlused.

Tüdrukud U11 vanuseklassis saavutas 10. kohta Miina Rouhijainen.

Tüdrukud U13 vanuseklassis saavutas Karoliina-Viktoria Vaarma 8. koha.

Tüdrukud U14 vanuseklassis saavutas Maria Müürsep 3. koha, Helle-Mai Liblikmann 5. koha ja Kristella Rand 10. koha.

Poiste U11 vanuseklassis saavutas Mathias Mere 7. koha ja Kaspar Pohlak 8. koha.

Poiste U12 vanuseklassis võitis 1. koha Griffen Lainevee ja 7. kohale tuli Ramos Sokolov.

Poiste U13 vanuseklassis saavutas Marcus Kaas 3. koha, Christoffer Kaasik 5. koha ja Karl-Martin Lõune 10. koha.

Poiste U14 vanuseklassis saavutas 2. koha Oliver Rand.

Täname kooli esindamise eest veel järgmisi õpilasi: Kendra Vahtra, Mia-Maria Pado, Demi Petra Ilves, Liisa Rouhijainen, Mariette Kuusemäe, Breneli Meidla, Derek Ilves!

Aitäh kehalise kasvatuse õpetajatele!

Ajaloovõistluse tulemused

Tartu Ülikooli teaduskool viis tänavu koostöös Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Seltsiga läbi veebipõhist ajaloovõistlust Mammut. Detsembrist aprillini korraldati 5.–7. klasside õpilastele veebipõhiselt viis vooru. Igal klassil toimus eraldi võistlus.

Kokku osales ajaloovõistlusel Mammut 2024. aastal 5056 õpilast (1776 5. klasside õpilast, 1553 6. klasside õpilast, 1727 7. klasside õpilast). Ka Väike-Maarja Gümnaasiumi 5.-7. klasside õpilastel oli võimalus oma teadmised proovile panna.

Tartu Ülikooli teaduskooli osalustunnistuse said võistlejad, kes osalesid õppeaasta jooksul vähemalt kolmes voorus. Meie koolist said selle omanikeks 69 õpilast.

Õpilastel, kes osalesid kõikides voorudes, oli võimalus saada viie vooru kokkuvõttes diplomid:

  • I järgu diplom 91 – 100% viie vooru punktidest
  • II järgu diplom 81 – 90% viie vooru punktidest
  • III järgu diplom 71 – 80% viie vooru punktidest

Meie koolist said järgudiplomid 7 õpilast.

II järgu diplom:

  • Alissia Elbre 6. klass,
  • Joosep Kesler 6. klass,
  • Krete Saarepera 6. klass

III järgu diplom:

  • Maria Müürsep 6. klass
  • Laura Lükk 6. klass
  • Johanna Bork 5.b klass
  • Emma Leemets 5.a klass

Palju õnne ja täname kõiki ajaloovõistlusel osalenud õpilasi!

Aitäh, õpetaja Kristi Põdra!

Vilistlaste korvpallivõistluste tulemused

Tänase vilistlaste korvpallivõistluste tulemused:

Mehed:

1. 95. lend – Sten Saaremäel, Ander Talu, Kerdo Kivivare, Timo Tiimus

2. Jah, Härra – Rainer Teidla, Kunnar Püvi, Rivo Täheste, Ants Rouhijainen

3. 81. lend – Argo Liivak, Kristo Saage, Robert Saage

4. 78. lend – Andri Part, Marko Kaio, Ahti Kullamaa, Indrek Aksel

5. ja 6. kohta jäid jagama 84. lend ja VMG – 84.lend – Stever Käro, Raivo Tammus, Henry Kaevu

VMG- Oskar Vainult, Karl Kasekamp, Kaspar Liivak, Siim Sikkar

7. Koss – Kristo Prinken, Ken Hurt, Carlos Pitkja

Naised:

1. Kossukaunitarid 1 – Maarja Sillamaa, Signe Kadastik, Juta Kiisk

2. Kossukaunitarid 2 – Pia Lepiksoo, Taivi Soolep, Merje Suits

3. Kossukaunitarid 3 – Külli Reinfeld, Triin Kivipõld, Sirli Aosaar

Täname kõiki osalejaid ja võistluste korraldajaid! Erilised tänud Mihkel Ilvesele!

Lõpuaktused 2024




2023/24 õppeaastat läbiv teema
"Keskkond ja jätkusuutlik areng"

Otseviited

HITSA_logo_EST                

Aadress: Pikk 1, 46202 Väike-Maarja, Lääne-Virumaa | Tel: +372 327 0910 (peamaja) | E-post: info@vmg.v-maarja.ee