Aasta teo ja aasta sportlikuma noormehe tiitlid tulid meie kooli!

Sellel aastal see kõige kõrgem ehk Väike-Maarja valla aasta tegu 2018 on „Lääne-Viru värkstuba ehk kaasaegse ja teaduspõhise õpikäsitluse kujundamine ja rakendamine Lääne-Virumaa koolides“.
Projektiga on loodud  kaasaegne loodusteaduste õppelabor Väike-Maarja gümnaasiumi, mille idee autorid on koolijuht Marje Eelmaa, projektijuht Liina Bork ja tublid Kiltsi, Simuna ja Rakke koolide loodusteaduste õpetajad.  Projekt kestab viis aastat, kaasab üheksa Lääne-Viru kooli ning seda rahastab EL Sotsiaalfond.

Väike-Maarja valla tänukirjad omistati meie kooli õpilasesindusele – hea eeskujuna ja edukalt korraldatud heategevuslikku iseloomu omava toidukogumise kampaania korraldamise eest vähekindlustatud peredele ja Kirke Tobrelutsule – mitmekülgse ja aktiivse tegevuse eest Väike-Maarja valla tutvustamisel.

Väike-Maarja valla sportlikumaks noormeheks valiti Aivar Ellam, kes tegeleb kergejõustikuga. Aivar on 3x Eesti meister, 11 x Lääne-Virumaa meister. Samuti on ta 11 x parandanud kooli rekordeid jooksudes ja hüpetes.Ta on Eesti kergejõustiku Liidu 2018 välihooaja edetabelis juhtival positsioonil 100 m jooksus, 200 m jooksus, kaugushüppes ning kolmikhüppes.

Väike-Maarja valla sportlikuma neiu nominendiks oli meie kooli õpilane Maria-Liis Alt.

Tänusõnad treeneritele, kes meie noori juhendavad ja õpetavad:

Lembit Kalter – maadlus

Vaido Rego –  korvpall

Maris Kaarjärv – suusatamine

Enno Eilo – jalgrattasport

Tauno Tihti – kergejõustik

Jaanus Raidlo – laskmine.

Palju õnne kõigile!

Lõpuaktused 2024
2023/24 õppeaastat läbiv teema
"Keskkond ja jätkusuutlik areng"

Otseviited

HITSA_logo_EST                

Aadress: Pikk 1, 46202 Väike-Maarja, Lääne-Virumaa | Tel: +372 327 0910 (peamaja) | E-post: info@vmg.v-maarja.ee