93. lend lisas Väike-Maarja gümnaasiumi autahvlile neli medalisti

21. juunil 2016. a lõpetas Väike-Maarja gümnaasiumi 93. lend, mis paistis silma oma aktiivsuse ja ühtehoidvusega, aga ka kahe kuldmedalisti ja kahe hõbemedalistiga. Väga heade õpitulemustega pälvisid kuldmedalid Simoona Must ja Hannamari Soidla ning hõbemedalid Sandra Alas ja Mari-Ann Mägi.

„Selles klassis on võibolla rohkem medaleid kui Rio olümpialt tuleb,“ ütles vallavanem Indrek Kesküla ja kinkis medalistidele tänukirjad väikse toetussummaga vallalt.

XII klass 2016

Direktor Marje Eelmaa andis lõpuaktusel noortele koolivärvides õhupallid, soovides head lendu oma unistuste poole. 11. klassi nimel kõnelenud Ranno Rajaste tõi välja, et ta pole näinud nii töökat ja kokkuhoidvat seltskonda, kellele polnudki kahju klassidevahelistes võistlustes kaotada.

Klassijuhataja Eda Erras ütles, et lõpetamise hetkest on tema jaoks terve 93. lend kantud Väike-Maarja suurkujude nimistusse. Aktusesse mahtus üllatusesinemine Tairilt ja Jalmarilt ning rohkelt õnnitlussõnu. 93. lennu nimel kõneles Hannamari Soidla, keda toetasid kõik tema kaaslased laulusalmidega.

93. lennus lõpetasid Väike-Maarja gümnaasiumi 17 õpilast.

Simoona Must – autasustatud kuldmedaliga ja kiituskirjaga väga hea õppimise eest ning väga heade tulemuste eest ajaloos, Kaitseministeeriumi poolt hõbedase rinnamärgiga riigikaitseõpetuse läbimise eest, tänukirjaga julguse, huvi ning analüüsiva meele eest kohavaimu hoidmisel, Väike-Maarja nooruse esindamise eest Wiedemanni konverentsil, panuse eest õpilasesinduse tegevusse, osalemise eest rahvatantsus ning tublile laulutüdrukule. Simoona on lõpetanud muusikakooli klaveri erialal.

Hannamari Soidla – autasustatud kuldmedaliga ja kiituskirjaga väga hea õppimise eest, Kaitseministeeriumi poolt hõbedase rinnamärgiga riigikaitseõpetuse läbimise eest,  tänukirjaga heade tulemuste eest ajaloos ja muusikas, julguse, huvi ning analüüsiva meele eest kohavaimu hoidmisel, Väike-Maarja nooruse esindamise eest Wiedemanni konverentsil ning eduka, toimiva ja ühtehoidva õpilasesinduse kujundamise eest. Hannamari on lõpetanud muusikakooli viiuli ja saksofoni erialal.

Sandra Alas – autasustatud hõbemedaliga ja kiituskirjaga väga hea õppimise eest, Kaitseministeeriumi poolt hõbedase rinnamärgiga riigikaitseõpetuse läbimise eest

Mari-Ann Mägi – autasustatud hõbemedaliga ja kiituskirjaga väga hea õppimise eest, Kaitseministeeriumi poolt hõbedase rinnamärgiga riigikaitseõpetuse läbimise eest ning tänukirjaga heade tulemuste eest ajaloos. Mari-Ann on lõpetanud muusikakooli klaveri erialal.

Kaspar Bork – autasustatud tänukirjaga hea õppimise eest, Kaitseministeeriumi poolt hõbedase rinnamärgiga riigikaitseõpetuse läbimise eest, heade tulemuste eest ühiskonnaõpetuses, on hea, aktiivne kodanik, kes tunneb huvi ühiskonnas toimuva vastu.

Ege-Elizabeth Kaldaru – autasustatud tänukirjaga hea õppimise eest, Kaitseministeeriumi poolt hõbedase rinnamärgiga riigikaitseõpetuse läbimise eest. Ege-Elizabeth on lõpetanud muusikakooli klaveri erialal.

Mari-Liis Kaskema – autasustatud Kaitseministeeriumi poolt hõbedase rinnamärgiga riigikaitseõpetuse läbimise eest, tänukirjaga ehedate rollide kehastamise eest õhtujuhina ning tublile laulutüdrukule.

Jalmar Kolberg – autasustatud Kaitseministeeriumi poolt hõbedase rinnamärgiga riigikaitseõpetuse läbimise eest, tänukirjaga säravate ja meeldejäävate etteastete eest ning pikaajalise ja järjepideva osalemise eest rahvatantsus,

Kätlin Kroll – autasustatud Kaitseministeeriumi poolt hõbedase rinnamärgiga riigikaitseõpetuse läbimise eest.

Iris Leist – autasustatud Kaitseministeeriumi poolt hõbedase rinnamärgiga riigikaitseõpetuse läbimise eest, tänukirjaga osalemise eest rahvatantsus ja tublile laulutüdrukule.

Reivo Nugis – autasustatud Kaitseministeeriumi poolt hõbedase rinnamärgiga riigikaitseõpetuse läbimise eest, tänukirjaga säravate ja meeldejäävate etteastete eest.

Greete Ojasaar – autasustatud tänukirjaga hea õppimise eest, Kaitseministeeriumi poolt hõbedase rinnamärgiga riigikaitseõpetuse läbimise eest ning tänukirjaga osalemise eest rahvatantsus.

Gerda Savolainen – autasustatud Kaitseministeeriumi poolt hõbedase rinnamärgiga riigikaitseõpetuse läbimise eest ja tänukirjaga tublile laulutüdrukule.

Tair Stalberg – autasustatud Kaitseministeeriumi poolt hõbedase rinnamärgiga riigikaitseõpetuse läbimise eest ja tänukirjaga silmapaistva sportliku tegevuse eest.

Ursula Tähiste – autasustatud tänukirjaga hea õppimise eest, Kaitseministeeriumi poolt hõbedase rinnamärgiga riigikaitseõpetuse läbimise eest, osalemise eest õpilasesinduse tegevuses ja tublile laulutüdrukule.

Anet Veia – autasustatud Kaitseministeeriumi poolt hõbedase rinnamärgiga riigikaitseõpetuse läbimise eest, tänukirjaga julge ja loomingulise eneseväljenduse eest ning tublile laulutüdrukule. Anet on lõpetanud muusikakooli viiuli erialal.

Kaili Zirk – autasustatud Kaitseministeeriumi poolt hõbedase rinnamärgiga riigikaitseõpetuse läbimise eest ja tänukirjaga pühendumuse eest robootikaringi tööle.

Lõpuaktused 2024
2023/24 õppeaastat läbiv teema
"Keskkond ja jätkusuutlik areng"

Otseviited

HITSA_logo_EST                

Aadress: Pikk 1, 46202 Väike-Maarja, Lääne-Virumaa | Tel: +372 327 0910 (peamaja) | E-post: info@vmg.v-maarja.ee