96. lennu parimad abituriendid käisid vastuvõtul

Lääne-Viru Omavalitsuste Liit tunnustas 23. mail Rakvere linnavalitsuse Valges saalis  maakonna parimad koolilõpetajad. Väike-Maarja Gümnaasiumist kutsuti vastuvõtule kolm abiturenti: Victoria Mitt, Marek Tealane ja Kirke Tobreluts.

Victoria Mitt on Väike-Maarja Gümnaasiumi 96. lennu hõbemedali kandidaat. Ta on õpilane, kellel on olemas tugev sisemine motivatsioon õppimiseks ning ta on esindanud kooli mitmetel võistlustel ajaloos, ühiskonnaõpetuses, majanduses ja mälumängus. Victoria on nakatunud ettevõtlikkuse pisikuga. Teda on tunnustatud Aasta Ettevõtlus 2018 Lääne-Virumaa auhinnagalal õpilasfirma Amore loojana ning ta on omandanud gümnaasiumi kõrvalt abikoka kutse. Lisaks on Victoria tegelenud järjepidevalt rahvatantsuga ning ta näitas oma oskusi ka Koolitants 2019 finaalis.

Marek Tealane on Väike-Maarja Gümnaasiumi 96. lennu hõbemedali kandidaat. Marek on ehe näide gümnasistist, kellel on arusaam, kuidas püstitatud eesmärkideni jõuda. Oma tahtekindlusega on Marek eeskujuks oma kaasõpilastele. Teda köidavad reaalained ja inglise keel. Eriti osav on ta pranglimises. Alates 1. klassist tegeleb Marek ka rahvatantsuga.

Kirke Tobreluts on Väike-Maarja Gümnaasiumi 96. lennu hõbemedali kandidaat. Ta on esindanud kooli mitmetel võistlustel ajaloos, eesti keeles ja mälumängus. Wiedemanni konverentsil 2018. aastal esines ta uurimusliku ettekandega „Noored eesti keelest“. Lisaks õppimisoskusele on Kirkel tahet ja julgust avaldada mõtteid ühiskonnas toimuva suhtes sõnade ja fotode kaudu ning seetõttu on ta teinud koostööd mitmete meediaväljaannetega, sh Virumaa Teatajaga. Hea esinejana oskab ta panna kuulama, vaatama ja kaasa mõtlema. Teda on tunnustatud selle oskuse eest vabariiklikul etluskonkursil „Tahan Sulle öelda…”. 11. klassis praktilise tööna korraldatud vanaduse-teemaline fotonäitus kõnetas vaatajaid nii Väike-Maarjas, Rakveres kui ka Tallinnas. Kirke on aktiivselt panustanud õpilasesinduse tegevusse. Lisaks on talle südamelähedane rahvatants ja oma oskusi näitas ta ka Koolitants 2019 finaalis.

Fotod: Meelis Meilbaum

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lõpuaktused 2024
2023/24 õppeaastat läbiv teema
"Keskkond ja jätkusuutlik areng"

Otseviited

HITSA_logo_EST                

Aadress: Pikk 1, 46202 Väike-Maarja, Lääne-Virumaa | Tel: +372 327 0910 (peamaja) | E-post: info@vmg.v-maarja.ee