Väike ülevaade algklasside jõululaadal toimunust

2018. aasta jõululaat on saanud ajalooks. Mälestustesse saab talletatud toredad ja tublid lapsevanemad, kes olid oma laste tegemisi tulnud toetama ja neid abistama; 4.klasside õpilaste innukus ja tublidus; kõikide külaliste soe suhtumine.

Laada õnnestumisse on panustanud juba aastaid meie õpetajaskond ja teised kooli töötajad. Kõik töötoad, müügiletid ja tegevused töötavad ülima täpsuse ja hoolivusega. Müügiletid said eelmisel päeval täidetud väga eriilmelise käsitööga. Esindatud oli puutöö, kudumid, ehted, piparkoogitaigen. Lisaks meie õpilastele on algklasside jõululaat populaarne ka suuremate hulgas ning sellel aastal oli nende poolt erinevate õpilasfirmade ja tegevustega sisustatud terve klassituba. Kõige suurem kiirus ja teenindamise osavus tuleb alati laadal kasuks kohvikus. Nii ka sellel aastal. Sinna appi tulnud lapsevanemad olid väga tubli toetusjõud meie müüjatele ning imeilusate küpsetiste müük sujus kiirelt ja kohvikulauad olid pidevalt seltskondi täis.

Laada tulu kasutame me juba mitmendat aastat 1.-4.klasside õpilastele hariva ekskursiooni korraldamiseks. Selle kevade reisisihi paneme lõplikult paika jaanuaris ning teame, et tänu kõikidele panustajatele saame seekord arvestada 1377 euro ja 67 sendiga. Aitäh 4.klassid, nende pered ja kõik annetajad.

Õpetaja Egne Liivalaid

2023/24 õppeaastat läbiv teema
"Keskkond ja jätkusuutlik areng"

Otseviited

HITSA_logo_EST                

Aadress: Pikk 1, 46202 Väike-Maarja, Lääne-Virumaa | Tel: +372 327 0910 (peamaja) | E-post: info@vmg.v-maarja.ee