Väike-Maarjasse tuli KEAT laagrist 4. koht

Väike-Maarja gümnaasiumi 6. klassi õpilased saavutasid möödunud nädalal „Kaitse end ja aita teist“ laagris neljanda koha.

KEAT2016

VMG esindus. Foto: Kristel Kitsing

“Kaitse end ja aita teist” ehk KEAT on põhikooli õpilastele mõeldud koolitus, mis käsitleb pääste, politsei ja esmaabi valdkonda. Igal õppeaastal leiavad koolides 6. klassi õpilastele aset koolitused, mis kulmineeruvad kevadel laagri ja võistluspäevadega, kus korratakse üle teooriatundides õpitu, tehakse temaatilisi teatevõistlusi ja viiakse läbi muid lõbusaid tegevusi.

Kui õppeaasta vältel läbisid koolituse kõik kuuendikud, siis laagrisse pääsesid koolist kümme õpilast. Laager toimus Lammasmäel 31. maist 2. juunini. Väike-Maarja gümnaasiumit esindasid 6.A klassist Lisette Akkuratov, Gerly Riives, Birgit Veermets, Kardo Eino Klement ja Karl Siimer ning 6.B klassist Anete Tomingas, Madli Matvejev, Krislyn Kitsing, Reno Kiisküla ja Voldemar Pops.

Võistlustel, mis koondusid nimetuse alla „Karussell“, said väikemaarjalased 3. koha ning orienteerumisel 7. koha, üldarvestuses kuulus neile maakonna 23 kooli seas 4. koht.

2023/24 õppeaastat läbiv teema
"Keskkond ja jätkusuutlik areng"

Otseviited

HITSA_logo_EST                

Aadress: Pikk 1, 46202 Väike-Maarja, Lääne-Virumaa | Tel: +372 327 0910 (peamaja) | E-post: info@vmg.v-maarja.ee