Väike-Maarjas särasid laval staarijäljendajad

Vaata pilte SIIT.

Neljapäeval, 13. aprillil täitus seltsimaja kõikvõimalike eesti- ja välismaiste staaridega – algas Väike-Maarja gümnaasiumi PLAYBACK.

Ürituse avas õpetajate esinemine looga „Hallelujah“. Järgnesid 17 säravat etteastet 2.-9. klassi õpilastelt – iga klass matkis vähemalt ühte artisti või muusikalist kollektiivi. Kuid näiteks 4. klass oli välja pannud lausa neli esitust, 7.A kaks ja 8. klass kolm esitust.

Tublid õhtujuhid Cristijanne Manninen ja Mikk Sikkar sidusid kogu sündmuse oma vahepaladega efektseks show’ks.

Saal oli täis ärevil esinejaid, juhendajaid, kaasõpilasi, sõpru, pereliikmeid ja teisi huvilisi.  Playback andis õpilastele hea võimaluse esineda ja lava nautida, kuid tunda oli ka võistluspinget. Saalis oli žürii – koosseisus Thomas Tammus, Marju Metsman, Kirke Tobreluts, Jalmar Kolberg, Keiri Tammemägi – kes hindas esitusi, koostas paremusjärjestuse ning valis iga kategooria silmapaistvaima poisi ja tüdruku.

3.A klass2.-3. klasside arvestuses tuli esikohale 3.A klass oma esitusega „Unine Kristjani kotkas“, 2. koha sai 2.A klass „Kodulauluga“ ja 3. koha 3.B klass looga „Helista mulle mobiilile“. Vanuseklassi säravaimaks poisiks valiti Sander Kriel ja säravaimaks tüdrukuks Hannele Nora Künnapuu.

 

4.-5. klasside arvestuses sai esikoha 5.A klass looga „What does the fox say“, 2. koht läks 4. klassile looga „Spirit animal“ ning 3. koht 5.B klassile loo „Hopp Johanna“ eest. Säravaima tüdruku tiitli sai Maria Liis Alt ning säravaima poisi tiitli Maksim Hamidžanov. 5.A klass

Publik valis 2.-5. klasside arvestuses oma lemmikuks 5.A esituse „What does the fox say“.

6.-7. klasside arvestuses kuulus esikoht 6. klassile loo „I want to break free“ eest. 2. koha sai 7.B klass looga „I fink u freeky“ ning 3. koha 7.A klass looga „Vesiroosid“. Säravaimaks tüdrukuks valiti Birgit Veermets ja säravaimaks poisiks Romet Kroll.

6. klass8.-9. klasside kategoorias valiti esikohale 8. klass looga „Grease“, nemad võitsid ka kogu võistluse tähtsaima tiitli ehk grand prix. 2. koht läks 8. klassi esitusele „Million Questions“ ja 3. koht 9. klassile loo „Накурила Баба Журавля“ eest. Säravaima tüdruku tiitli sai Emma Laansalu ning säravaima poisi tiitli Richard Veelaid.8. klass

6.-9. klasside arvestuses pälvis publiku lemmiku tiitli 9. klass looga „Накурила Баба Журавля“.

Žüriiliige ja gümnaasiumi vilistlane Thomas Tammus tänas kaasžüriid ja kiitis üritust, öeldes, et tänavuse Playbacki korraldus oli suurepärane. Eraldi tõi ta välja, et noorte esinejate tase oli muljetavaldav, klassidel olid välja mõeldud lahedad show’d ning õhtujuhtide lühikesed vahepalad olid konkreetsed ja lõbusad.

Playbacki korraldas õpilasesindus koos huvijuhiga, peakorraldajateks olid õpilasesinduse liikmed Eikki Eikkinen, Marleen Marjapuu ja Ege-Ly Petermann. Video- ja helitehnikaga abistas Richard Erich Trestip ja lavatehnikuna toetas Klen-Marten Kool. Kõigile osalejatele, kes soovisid, tegi lavameigi ja grimmi Gerttu Kuntro.

Eikki Eikkinen ütles korraldusest rääkides, et 13. aprilli hommikul oli pinge kõrgeim, sest üles oli vaja seada Playbacki lava ning väike närv püsis sees kuni ürituse alguseni. „Minu arvates õnnestus kõik hästi ja mul on väga hea meel, et üritust aitasid korraldada kaks toetavat abilist – Ege-Ly ja Marleen. Suur-suur aitäh huvijuht Helinale, ilma temata poleks midagi nii hästi õnnestunud. Omaltpoolt tänan ka sponsoreid, tänu kellele oli meil niivõrd võimas auhinnalaud,“ sõnas Eikki.

Playbacki panustasid sponsoritena OÜ Äntu Mõis, OÜ Ilves Transport, OÜ Veermikuproff, Siret Kotka, Kaarli talu, Keiri Tammemägi, Eve Tiigimäe ja Raivo Tammus.

2023/24 õppeaastat läbiv teema
"Keskkond ja jätkusuutlik areng"

Otseviited

HITSA_logo_EST                

Aadress: Pikk 1, 46202 Väike-Maarja, Lääne-Virumaa | Tel: +372 327 0910 (peamaja) | E-post: info@vmg.v-maarja.ee