13. MAIL 2023. aastal tähistab meie kool 150. aastapäeva ja gümnaasiumi lõpetab 100. lend.
  • Läbi õppeaasta toob 100. lend päevavalgele unustusse vajunud traditsioonid.
  • Läbi õppeaasta toob 100. lend päevavalgele unustusse vajunud traditsioonid.
  • Läbi õppeaasta toob 100. lend päevavalgele unustusse vajunud traditsioonid.


Väike-Maarja valla koolinoorte meistrivõistlused jalgpallis 2018

Täna, 25. septembril toimusid ülevallalised koolinoorte jalgpallimeistrivõistlused, millest võtsid osa valla kõik neli kooli. Väike-Maarja Gümnaasiumist ja Simuna Koolist oli välja pandud mõlemast kaks, Rakke ja Kiltsi Koolist kummastki üks võistkond.

Tulise matši võitis Väike-Maarja Gümnaasiumi I võistkond, kes võitsid kõik kohtumised ja kellele endile ei löödud ühtki väravat. Puhas võit! Võidukasse meeskonda kuulusid Voldemar Pops, Karel King, Kardo Eino Klement, Robin Põdra, Oliver Tein, Karl Siimer ja Rihard Saage.

Tubli teise koha saavutasid õpilased Rakke Koolist. Meeskonnas mängisid Carl Lumiste, Karmo Karro, Ronald Rückenberg, Markko Pohlak, Raul Junior Ojamäe, Markus Ambos ja Steven Sirp, kes oli ühtlasi ka turniiri „säravaim mängija“.

Kolmandale kohale tuli Väike-Maarja Gümnaasiumi II võistkond koosseisus: Karl Kasekamp, Aivar Ellam, Mikk Kivivare, Klen-Marten Kool, Reeno Aksel Aava, Joosep Eesmäe ja Erik Reinart.

Spordi- ja jalgpallinädalat aitavad läbi viia: Väike-Maarja Gümnaasium, Väike-Maarja Valla Rahvaspordiklubi, Rakvere JK Tarvas, LR Business OÜ, Agur Trükikoda ehk Alfa Print OÜ ja härra Margus Leben.

Aitäh kõikidele osavõtjatele tuliste mängude eest!

Katariina Pops

Võistluse korraldaja


2022/23 õppeaastat läbiv teema
"Kultuuriline identiteet"

Otseviited

HITSA_logo_EST                

Aadress: Pikk 1, 46202 Väike-Maarja, Lääne-Virumaa | Tel: +372 327 0910 (peamaja) | E-post: info@vmg.v-maarja.ee