Väike-Maarja gümnaasiumi õpilased saavutasid Vallimäe jooksul võistkondliku teise koha

3. mail toimus Rakveres Vallimäe 57. karikajooks, mis oli ühtlasi ka Lääne-Virumaa C- ja D-vanuseklasside murdmaajooksu meistrivõistluseks. Võistkondlikku arvestusse läks koolidel 20 paremat tulemust. Väike-Maarja gümnaasium osales jooksul 27 õpilasega ning saavutas koolide arvestuses tubli teise koha. Õpilastel tuli läbida 500m krossijooksu rada. Oma vanuseklasside võitjateks krooniti TC vanuseklassis Maria Liis Alt ning PC Romet Kask. Teise koha saavutasid Karolina Alt TD vanuses ning Ken Hurt PD vanuses. Erinevates vanuseklasside jõudsid kümne parema hulka oma väga hea jooksuga: Angelina Alt, Ethel Liis Randveer, Getrin Raudsepp, Kelli Laansalu, Aivar Ellam ja Riko Remi Mitt. Kokku võistles Vallimäe karikale 297 maakonna jooksulast. Aitäh ning suur tänu kõigile Väike-Maarja gümnaasiumi jooksjatele, olite väga tublid!