Õpilasesindus rõõmustas Tallinna Lastehaigla väikseid patsiente

tallinna-lastehaigla2016Täna, 22. detsembri hommikupoolikul külastas VMG õpilasesindus Mustamäel asuvat Tallinna Lastehaiglat. Novembris alustatud heategevuskampaania raames tegime lastele jõulupakid, milles peitus nii tükike mängu, magusat kui ka hoolivust kaardi näol. Alustuseks esinesime me lastele mängutoas näidendiga, mis näitas, et üheskoos on alati võimalik saavutada parimat. Olime ka kaasa võtnud jõuluvana, kes rääkis ja jagas pakikesed etenduse publikule. Kingitused lunastati armsa luuletuse või sooja patsutusega. Peale seda külastas jõuluvana enda abilistega erinevaid osakondi ja jagas pakid ka nendele, kes haiguse tõttu ei saanud etendusele tulla. Kuulates väikeste patsientide lugusid, mis põhjusel nad haiglas viibivad, hakkasime me veel enam väärtustama enda tervist ja seda, mis meile antud on. Andsime ka arstidele suure kommipaki, mille sisu pannakse kõigile maiustamiseks koridoris asuvatesse kaussidesse.


Nähes laste siiraid naeratusi, armsaid naerukilkeid ja hoolivust täis ruumi siis oleme kindlad, et heategevuskampaania õnnestus suurepäraselt! Me oleme rõõmsad, et saime kellegi päeva paremaks muuta.
Aitäh meie abilistele – Väike-Maarja Spordihoone, Väike-Maarja Gümnaasium, Georgi kauplus, Simuna A&O, Väike-Maarja Apteek, Carolin Määltsemehe pere, Vahurel, Maarjakelluke ja muidugi suur tänu ka lahketele inimestele, kes tõid annetuskastidesse maiustusi. Ilma teieta, poleks tänane päev teoks saanud!
Soovime kõigile rõõmsaid ja rahulikke jõule!

Keneli Pohlak

Gümnaasiumi õpilasesinduse president

2023/24 õppeaastat läbiv teema
"Keskkond ja jätkusuutlik areng"

Otseviited

HITSA_logo_EST                

Aadress: Pikk 1, 46202 Väike-Maarja, Lääne-Virumaa | Tel: +372 327 0910 (peamaja) | E-post: info@vmg.v-maarja.ee