Lääne-Virumaa U12 vanuseklassi talviste kergejõustiku meistrivõistluste tulemused

13. veebruaril toimusid Lääne-Virumaa U12 vanuseklassi talvised kergejõustiku MV.

Meie kooli 4.a klassi õpilane Marit Võhma saavutas 60m jooksus 4. koha, 60m tõkkejooksus 7. koha, kaugushüppes 5. koha, kõrgushüppes 4. koha, kuulitõukes 2. koha.

4.a klassi õpilane Andris Ellam saavutas 60m jooksus 4. koha, 60m tõkkejooksus 3. koha, kaugushüppes 3. koha, kõrgushüppes 5. koha ja kuulitõukes 5. koha.

4b klassi õpilane Reino Kallas saavutas 60m jooksus 5. kohta, 60m tõkkejooksus 4. koha, kaugushüppe 1. koha, kõrgushüppes 3. koha ja kuulitõukes 3. koha.

Palju õnne ja aitäh õpetaja Tauno Tihti!