Huvijuht Helina Lükk paistab silma üleriigiliselt

IMG_0938Haridus- ja teadusminister Mailis Reps tunnustas 1. veebruaril Balti jaama paviljonis toimunud tseremoonial noortevaldkonna silmapaistvamaid tegijaid.  Aasta noorsootöötaja 2016 nominendid valiti välja üle Eesti seitsmekümne kandidaadi seast ja seitsme nominendi hulka jõudis ka Väike-Maarja gümnaasiumi ja õppekeskuse huvijuht Helina Lükk.

2016. a sügisel oli Helina Lükk ka Lääne-Virumaa aasta noorsootöötaja nimetuse nominent ning konkursi laureaat ehk maakonna aasta noorsootöötajaks aastal 2010. .

Direktor Marje Eelmaa kirjutas Helina Lüki nominendiks esitamisel:

„Kõige tähtsam on asjaolu, et Helina lähtub oma töös alati õpilasest ja tal on imepärane võime õpilasi kaasata. Helina eestvedamisel on koolis toimiv ja teotahteline õpilasesindus, kelle eestvõttel on toimunud arvukalt stiilipäevi, heategevuslikke ettevõtmisi, kohvikuid, ülekoolilisi sündmusi.

Märkimisväärsed on Helina poolt korraldatud kogunemised, aktused, spordipäevad, sünnipäevanädalad, kontserdid, jõulupeod jne. Kõik on alati pisiasjadeni läbi mõeldud, planeerimisprotsessist kuni sündmuse lõpuni, mil tuleb kõik jälle korda seada.

Ta on meie „säde“, kel on alati innovaatilisi mõtteid, tegutsemisrõõmu, digioskusi ja positiivset energiat.“

2023/24 õppeaastat läbiv teema
"Keskkond ja jätkusuutlik areng"

Otseviited

HITSA_logo_EST                

Aadress: Pikk 1, 46202 Väike-Maarja, Lääne-Virumaa | Tel: +372 327 0910 (peamaja) | E-post: info@vmg.v-maarja.ee