Tüdrukute tantsupeo tulemused

5. detsembril toimunud tüdrukute tantsupeo tulemused:

5.-7. klasside arvestuses:

I koht 7a klass ja klassi parim tantsija Andriana Ingeroinen

II koht 6 klass ja parim tantsija Annalisa Kesküla

III koht 5 klass ja parim tantsija Eliise Joonas

IV koht 7b klass ja parim tantsija Nele-Liis Kallak

8.-9. klasside arvestuses:

I koht 9a klass ja klassi parim tantsija Birgit Veermets

II koht 9b klass ja parim tantsija Egle Kortin

III koht 8 klass ja parim tantsija Marili Kiisk

10.-12. klasside arvestuses:

I koht 12 klass ja klassi parim tantsija Kirke Tobreluts

II koht 10 klass ja parim tantsija Emma Laansalu

III koht 11 klass ja parim tantsija Karmen King

Publiku lemmikud olid 5. klass ja  9.b klass.

GRAND PRIX: 12. Klass. Nemad lähevad meie kooli esindama festivalile Koolitants 2018.

5. klassi keskkonnateemaline video sai esikoha

Keskkonnainvesteeringute Keskuse (KIK) korraldatud laste keskkonnateemalise videokonkursi mini Negavatt parimatest parimad on selgunud.

Meie kooli 5. klassi mini Negavati konkursile esitatud video sai IV-VI klasside arvestuses I koha.
I koha auhinnaks on 700 euro ulatuses reisiraha mõne Eesti muuseumi, looduskeskuse, ettevõtte, elamuspargi külastamiseks või matka läbiviimiseks.

Palju õnne ja aitäh õpetaja Helina Lükk ja Ivi Vainjärv!

Video on nähtav aadressil: https://www.youtube.com/watch?v=yD1R0bV94wI&t=0s&list=PLazY06Q8_CUhc-kgzzxk1dGrsku1xXymH&index=11

 

Meie tublid maadlejad taas võidukad

Laupäeval, 1.detsembril osalesid meie kooli õpilased Lääne-Virumaa Meistrivõistlustel kreeka-rooma ja naistemaadluses. Osales 125 maadlejat Kadrina, Tapa, Rakvere ja Väike-Maarja klubidest.

Saavutati järgnevad kohad:

Robin-Mathias Engaste 1.koht
Rico Leiten 1.koht
Siim Argos 3.koht
Andri Silling Siland 7.koht
Eneliis Kütt 1.koht

Pühapäeval, 2.detsembril osalesid noored maadlejad  Pisisaare spordihoones toimunud Laste Karikavõistluse 3.etapil vaba- ja naistemaadluses.

Saavutati järgnevad kohad:

Astor Argos 1.koht
Robin-Mathias Engaste 2.koht
Siim Argos 2.koht
Eneliis Kütt 1.koht

Palju õnne ja aitäh treenerile!

Lääne-Viru meistrivõistlused sõnamängus Scrabble

Täna toimusid meie majas esimesed Lääne-Viru meistrivõistlused sõnamängus Scrabble.

Meie õpilaste tulemused olid järgnevad:

9. klass

Merily Tambik 8. koht

Voldemar Pops 9. koht

10. klass

Ege-Ly Petermann 1. koht

Richard Veelaid 2. koht

11. klass

Katariina Pops 2. koht

Robin Baiduža 4. koht

12. klass

Marek Tealane  1. koht

Mairo Kivipõld 5. koht

Palju õnne ja aitäh õpetajad Tuuli Saksa ja Relika Maripuu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotol 10. klassi esikolmik: 1. koht Ege- Ly Petermann (keskel), 2. koht Richard Veelaid (paremal) ja 3. koht Liisa-Lota Lindvee Rakvere Gümnaasiumist (vasakul).                                                 Foto: Helina Lükk

Aadress: Pikk 1, 46202 Väike-Maarja, Lääne-Virumaa | Tel: +372 327 0910 (peamaja) | E-post: info@vmg.v-maarja.ee