Ettelugemise päev „Heal meelel ja ilusal keelel“ algklassidele

Õues on mõnus kuldne sügishommik.

Nagu tavaliselt heliseb koolikell ja algab esimene tund. Seekord siiski teisiti. Klassi tuleb õpetaja ja veel keegi õpilastest. 4. klassi õpilased esitavad lastele katkendi raamatust „Puudel Pedro ja igatsustasu“, mille autor on Leelo Tungal.

Et kõik hästi laabuks ja jutt soravalt jookseks, pidid päris mitu last mitmel päeval pärast koolitunde raamatukogus ilmekat lugemist harjutama.

Need vaprad töömesilased olid Karmel Laar, Kadi Lehtlaan, Aveli Kiisk, Jette Kriit 4.a klassist ja Siim Argos, Henry Kiisküla, Eliis Vatt 4.b klassist.

Rakveres, 4. klasside maakondlikul ettelugemisel, esindasid meie kooli Aveli Kiisk ja Siim Argos. Kokku võistles 18 tublit õpilast.

Aitäh, vaprad lugejad!

Aitäh, head kuulajad!

Ilusat ettelugemise päeva kõigile!

Ikka teie sõber raamatukogust – tädi Liidi.

Mälumängurid hiilgasid maakonnas teadmistega

Meie kooli gümnasistidest koosnev võistkond saavutas maakonnas toimunud mälumänguvõistlusel I koha. Võistkonda kuulusid Richard Veelaid, Keneli Pohlak, Henrik Villem Sepping ja Ege-Ly Petermann. Põhikooli võistkond, koosseisus Siim Juhkam, Erik Reinart ja Johanna-Jeta Rauhala, III koha.

Palju õnne!

Orienteerumisnädalal osalejate tunnustamine

Täna, kooli sünnipäeva aktusel, loositi orienteerumisnädalal osalejate vahel välja hulgaliselt auhindu. Fortuunaks oli meie kooli vilistlane Külli Urbas.

Peaauhinna, milleks oli jalgratas, võitis 5b klassi õpilane Oliver Põdra.
Täname kõiki sponsoreid, kes meie auhinnalauda rikastasid. Suur aitäh teile Väike-Maarja Gümnaasiumi ja Väike-Maarja vallamaja personal, Energiapartner OÜ, MEK Ehitusgrupp OÜ, OÜ Veermikuproff, Rattabaas, Rix Ratas, Äntu Mõis OÜ, Maarjalill, Kaarma KT, Kaarli Talu ja Paemurru talu.

Otseviited

HITSA_logo_EST            

Aadress: Pikk 1, 46202 Väike-Maarja, Lääne-Virumaa | Tel: +372 327 0910 (peamaja) | E-post: info@vmg.v-maarja.ee