Ootame õppima 10. klassi!
Väike-Maarja Gümnaasiumis on:
  • • mitmekesine valikainete süsteem (riigikaitse, pääste, politsei, piirivalve, ettevõtlus, kokandus, draamaõpetus, pilliõpe, rahvatants ning võimalus valida kursuseid Tartu Ülikooli Teaduskoolist ning Edumus School programmist)
  • •võimalus luua õpilasfirma
  • •Värkstuba
  • •palju erinevaid huviringe ning aktiivne õpilasesindus
  • •väga head sportimisvõimalused
  • •maitsev toit ja õpilaskodu võimalus


Loe edasi siit...
Lääne-Virumaa Noortekonverents 2022

Lääne-Virumaa Noortekogu korraldab sel aastal Lääne-Virumaa Noortekonverentsi, mis on eelkõige suunatud 9.-12.klassi noortele.

Töömessi eesmärgiks on viia kokku noored tööotsijad ja ettevõtjad, kes on valmis pakkuma noortele nende esimest töökogemust. Lisaks on tulemas erinevad haridusasutused, kes tutvustavad võimalusi õpingute jätkamiseks. Üritus on inspireeritud 2018. aastal aset leidnud Lääne-Viru Noorte Töömessist.

Noortekonverents toimub 27. mail Rakvere Spordikeskuses (Kastani pst 12) algusega kell 10.00. 

Kohale tulevad erinevad ettevõtjad üle maakonna. Lisaks viiakse läbi 2 töötuba, kus saab huvi korral osaleda. Toimuvad töömaastikul alustavale noorele pühendatud töötoad. Peale töötubasid saab suunduda aeroobikasaali, kus saab kuulata meie esinejate, Õnnela Raudsepa, Marko Pomerantsi ja Sünne Valtri kogemuslugusid ja erinevaid soovitusi karjääri tegemiseks. Ürituse orienteeruv lõpp 14.00.

Messi parimaks sujumiseks on vajalik ka eelregistreerimine, mis on avatud 25.05.2022 õhtuni, lingil: https://forms.gle/6GvsMjmAVzfmCZWs5

Lisainfot leiab: https://fb.me/e/1zqVVcOqk

Küsimuste korral võib ühendust võtta Markus Nõlvakuga aadressil markus.nolvak@lvnk.ee

Lugupidamisega

Markus Nõlvak
Lääne-Virumaa Noortekogu

Lääne-Virumaa Noortekonverents 2022 peakorraldaja

Tublid mõtteavaldajad

President Alar Karis korraldas jaanuaris ja veebruaris kooliõpilaste seas vanuses 7-19 aastat kirja- ja mõttetalgud teemal “Millist Eestit me siis tahame?” Meie kooli noored mõtisklesid selle üle ühiskonnaõpetuse tundides.

Presidendilt said kutse osaleda 1. juuni tänuüritusel  Aveli Kiisk (6. a klass) ja Thristan Paju (9. klass).

Täname ka kõiki teisi mõtisklejaid!

Eesti Koolispordi Liidu kergejõustikuvõistluste tulemused

18. mail osalesid meie kooli õpilased Eesti Koolispordi Liidu kergejõustikuvõistlustel.

6.-7. klasside arvestuses saavutas Oskar Vainult 800m jooksus 1. koha ja 60m jooksus 2. koha, Janari Talbach palliviskes 3. koha ja Marit Võhma 600m jooksus 2. koha.

8.-9. klasside arvestuses saavutas Kati-Ly Randviir kõrgushüppes 1. koha ja kaugushüppes 2. koha, Karolina Alt saavutas 800m jooksus 2. koha ja 60m jooksus 3. koha.

Palju õnne!

Täname kooli esindamise eest lisaks eelpool nimetatutele Laura Eenpuud, Karlotte Loodi, Jane Sumret, Marten Lemmikut, Ethel-Liis Randveeri, Henri Eenpuud, Thristan Paju, Ketlin Veiat, Angelina Alti, Eva-Angelica Kaldaru, Rainis Lükki, Astor Argost, Siim Meidlat, Erik Reinartit, Amanda Sylat, Karl Kasekampi, Kristina Kaasikut!

Täname meie kooli esindamise eest ka meie endiseid õpilasi Maria Liis Alti ja Aivar Ellamit!

Aitäh kehalise kasvatuse õpetajatele!

Playback lükkub edasi

Playbacki uus toimumisaeg on 31. mail kell 13.00. Üritus toimub seltsimajas. Proovid toimuvad 30. mail.

Raamatukogus saab nalja

5. klassi õpilased joonistasid koomikseid. Tule raamatukogusse neid vaatama ja oma lemmikut valima. Vahvama koomiksi poolt saab hääletada 26. maini.

Hääletajaid ootab üllatus!
Kohtumiseni raamatukogus!

Laskurite head tulemused

Väike- Maarja noorlaskurid suurendasid oma medalikogusid Eesti noortemeistrivõistlustelt.

Tütarlastest võitis hõbedase medali Kati-Ly Randviir (16a) tihedas konkurensis Viljandi, Haapsalu ja Tartu laskuritega, kuigi ka kuld juba vahepeal paistis.

Kolmas meie püstoli neiu, Jane Sumre, (14a) saavutas 11 koha, mis on väga tubli saavutus juba seepärast, et ta lasi ilmuvat märki võistlustel alles esimest korda.

Püssi laskuritest oli meil Pilleriin Vaarik, kes saavutas küll 4. koha, aga vabariigis on püssi neidude tase väga kõrge ja tema tulemus 604,6 silma ületab 1.klassilaskuri normatiivi rohkem kui kahe silmaga.

Kuna võistluse üldine vanuse tase oli kuni 18 aastased, siis meie võistkonna neiud on alles 16a. vanused ja tulevik alles ees. Loodame neilt veel ilusaid tulemusi ja palju medaleid.

Jaanus Raidlo


Notice: Undefined index: hide-ellipses in /home/la02/23424952/vmg/wp-content/plugins/wp-paginate/wp-paginate.php on line 367

Notice: Undefined index: hide-ellipses in /home/la02/23424952/vmg/wp-content/plugins/wp-paginate/wp-paginate.php on line 368
2021/22 õppeaastat läbiv teema
"Väärtused ja kõlblus"

Otseviited

HITSA_logo_EST          

Aadress: Pikk 1, 46202 Väike-Maarja, Lääne-Virumaa | Tel: +372 327 0910 (peamaja) | E-post: info@vmg.v-maarja.ee