Algklasside spordipäeva tulemused

Pallivise

1.klass

1. Laura Lükk                                    1.  Madis Koslov

2. Maria Müürsepp                            2. Oliver Borodin

3. Jolanda Niinep                               3. Reny-Mirko Kütt

2.klass

1. Heleriin Tilk                                     1. Aleksis Aksel

2. Karola Ahvenainen                         2. Andri Siling-Siland

3. Sandra Tamsalu                              3. Kardo-Rigon Aas

3.klass

1. Kadi Lehtlaan                                 1. Sven Reonda

2. Marit Võhma                                  2. Sten-Karl Kalvik

3. Viktoria Ahvenainen                      3. Andris Ellam

4.klass

1. Jane Sumre                                    1. Karmo Lõune

2. Janne-Liisa Oja                               2. Reno Kungla

3. Mari-Liis Kõnnu                               3. Virgo Raja

Kaugushüpe

1.klass

1. Helle-Mai Liblikmann                       1. Madis Koslov

2. Laura Lükk                                      2. Oliver Borodin

3. Jolanda Niinep                                3. Roland-Matthias Pool

2.klass

1. Heleriin Tilk                                     1. Aleksis Aksel

2. Janette Udeküll                               2. Jürgo Meidla

3. Eliise Nurkma                                 3. Oliver Part

3.klass

1. Marit Võhma                                   1. Andris Ellam

2. Kadi Lehtlaan                                 2. Sven Reonda

3. Jette Kriit                                        3. Reino Kallas

4.klass

1. Karlotte Lood                                 1. Karmo Lõune

2. Mari-Liis Kõnnu                              2. Henri Eenpuu

3. Laura Eenpuu                                3. Reno Kungla

60m jooks

1.klass

1. Laura Lükk                                     1. Madis Koslov

2. Helle-Mai Liblikmann                      2. Remy-Mirko Kütt

3. Jolanda Niinep                                3. Oliver Borodin

2.klass

1. Heleriin Tilk                                    1. Rasmus Villem Lood

2. Eliise Nurkma                                 2. Henri Alas

3. Lisandra Prinken                            3. Sten Andreas Aas

3.klass

1. Kadi Lehtlaan                                 1. Sven Reonda

2. Marit Võhma                                   2. Villem Eesmäe

3. Eliis Vatt                                          3. Andris Ellam

4.klass

1. Mari-Liis Kõnnu                               1. Oskar Vainult

2. Karlotte Lood                                   2. Henri Eenpuu

3. Jane Sumre                                     3. Virgo Raja

Pikamaa jooks

1.klass

1. Laura Lükk                                     1. Oliver Borodin

2. Helle-Mai Liblikmann                     2. Roland-Matthias Pool

3. Maria Müürsepp                            3. Remy-Mirko Kütt

2.klass

1. Heleriin Tilk                                     1. Rasmus Villem Lood

2. Janette Udeküll                               2. Henri Alas

3. Eliise Nurkma                                 3. Aleksis Aksel

3.klass

1. Marit Võhma                                   1. Sven Reonda

2. Kadi Lehtlaan                                  2. Reino Kallas

3. Jette Kriit                                         3. Villem Eesmäe

4.klass

1.Mari-Liis Kõnnu                               1. Virgo Raja

2. Elisabet Nurkma                             2. Henri Eenpuu

3. Karlotte Lood                                  3. Marcus-Mattis Vaher

Spordiviktoriin

1.klass 17 punkti

2.a  klass 18 punkti

2.b klass 24 punkti

3.a klass 23,5 punkti

3.b klass 29,5 punkti

4.a klass 28,5 punkti

4.b klass 34 punkti





Otseviited

HITSA_logo_EST                      

Aadress: Pikk 1, 46202 Väike-Maarja, Lääne-Virumaa | Tel: +372 327 0910 (peamaja) | E-post: info@vmg.v-maarja.ee