Algklasside jõululaat sai teoks tuntud headuses

Jõululaat2016Traditsiooniline algklasside heategevuslik laat toimus Väike-Maarjas 15. detsembril. 4. klass sai oma ülesannetega laada korraldamisel ja läbiviimisel hästi hakkama. Tulu oli kopsakas, 872 eurot, ja mida selle eest teha või ette võtta, on veel mõtlemisel.

Nagu ma üle pika aja kogesin, siis laada korraldus ja selle õnnestumine saab toimuda ainult tänu meie algklasside maja heale meeskonnale ning kõigi panustamine on ülioluline. Kogu seda meeskonda juhib juba aastaid oma tööd hästi tundev õpetaja Egne. Tema juhtimise all õnnestub iga ettevõtmine ja alati jääb õhku küsimus, kust ta küll selle energia võtab. Ja ideid on tal ka alati varukast võtta. Suur kummardus sulle!

Suur aitäh ütlen ka kõigile teistele õpetajatele: õpetaja Tiiu ja õpetaja Jana juhatasid õnneõngitsemist, mis on laste ja ka suurte poolt alati hästi vastu võetud; õpetaja Kaja aitas lastel kätt proovida täpsusviskes, teine osavus-täpsusvise toimus õpetaja Kaia käe all. Õpetaja Helina oli postkontori juhataja, tema käest sai kätte näiteks loteriipiletite auhindu. Laadalt ei puudunud ka meisterdamise tuba. Mis jõulud need on, kui ühiselt koos näputööd ei tehta. Meisterdamist aitasid läbi viia õpetaja Eve ja õpetaja Ele-Riin, kes ühtlasi oli ka õhtu fotograaf. Fotograafe oli koguni kaks. Kooli iga-aastaste klassipiltide fotograafile meeldib meie juures käia ja nii tuli ta ka laadale. Raamatukogutädi Liidia oli seekord jutumemm, kes jutustas raamatukogus kuulajatele toreda loo.

Minul oli võimalus jälgida, kuidas kogu see laadakarusell keerles ning olla toeks oma korraldavatele õpilastele.

Täname siinkohal ka kõiki teisi meie laata toetanud müüjaid. Aitäh, Kadri Kopso, Oriflame’i müüja, Luule Horeb, Marju Metsman, õpilasfirma Amelie, meemüüja Regina Sinijärv, kudumite müüja Maire Liivak, kaartide müüja Villem Eesmäe vanematega, kudumite müüja Siim Sikkar, tantsuselts Tarapita ja Richard Veelaid, Ülle Ilves, 7. klassi päkapikud.

 

Helve Noorlind

4. klassi klassijuhataja

2023/24 õppeaastat läbiv teema
"Keskkond ja jätkusuutlik areng"

Otseviited

HITSA_logo_EST                

Aadress: Pikk 1, 46202 Väike-Maarja, Lääne-Virumaa | Tel: +372 327 0910 (peamaja) | E-post: info@vmg.v-maarja.ee