Abja Gümnaasiumi õpetajad külastasid Väike-Maarja Gümnaasiumi

Külmal talvepäeval, 5. jaanuaril külastasime õpetajaskonnaga Väike-Maarja Gümnaasiumi. Igal koolivaheajal on meil tavaks saanud tutvuda erinevate Eestimaa koolidega. Tahtsime seekord näha oma silmaga, kuidas toimib gümnaasium koos kutsehariduskeskusega. Kuna ka meie koolil on õpilaskodu, tekkis soov vaadata, kuidas on elamine korraldatud Väike-Maarjas.

Südamlik ja soe vastuvõtt meeldis kõigile. Direktori sõnavõtt ainete lõimumisest tõi meilegi uusi mõtteid. Noor huvijuht süstis ka meie õpetajatesse positiivsust ja julgust viia huvitegevusse uusi katsetusi. Õpilaskodus elavatele õpilastele tahame meiegi hakata sisse viima põnevat tegevust pärast õppetunde. Väga ehe ja nostalgiline oli viibimine nõukogudeaegses ehitises. Tasub hoida elus muuseumina.  Õppekeskuse ja gümnaasiumi kooseksisteerimine on tõesti võimalik tänu entusiastlikele juhtidele.

Oleme väga tänulikud koolile, et nad võtsid vastu meie pakkumise koolivaheajal veeta päris mitu tundi kolleegidega Abja Gümnaasiumist. Edu edasisteks ettevõtmisteks ja julgust katsetada uute mõtetega. Suur tänu!

 

Abja Gümnaasiumi direktor Sirje Renter

2023/24 õppeaastat läbiv teema
"Keskkond ja jätkusuutlik areng"

Otseviited

HITSA_logo_EST                

Aadress: Pikk 1, 46202 Väike-Maarja, Lääne-Virumaa | Tel: +372 327 0910 (peamaja) | E-post: info@vmg.v-maarja.ee