Häid uudiseid nädalavahetusel toimunud spordivõistlustelt

2. veebruaril toimus Tamsalu-Neeruti suusamaraton, kus 41km distantsil saavutas Jete Hendrika Lood U20 vanuseklassis 1.koha, olles üldarvestuses 301., 19km distantsil saavutas Getrin Raudsepp kuni 15 aastaste tüdrukute seas 1.koha, olles üldarvestuses 10., Markus Masing M15 vanuseklassis 6, üldarvestuses 31., Maris Nõmmiste N arvestuses 10., üldarvestuses 55.

3. veebruaril osales Getrin Raudsepp Otepääl Noorte Eesti meistrivõistlustel suusatamises, kus saavutas kuni 16.aastaste vanuseklassis 5km klassika eraldistardis 17.koha.

3. veebruaril toimus Tallinnas Uju ja jookse II etapp, kus Maria Liis Alt tüdrukute B vanuseklassis saavutas 3.koha.