Annalisa Kesküla pärjati tiitliga „Little Miss Europe“

Septembri viimasel nädalal esindas Väike-Maarja gümnaasiumi 5. klassi õpilane Annalisa Kesküla Eestit Kreekas peetud festivalil „Little Miss World“. Annalisa osales modellide kategoorias ning võitis tiitli „Little Miss Europe“.

Rahvusvaheline lastefestival „Little Miss World“ toimus 24.-30. septembril Kreekas Thessalonikis ning sellel osales kokku 60 osalejat kogu maailmast. Festivali eesmärgiks on tuua esile 5-14aastaseid andekaid, haritud, sõbralikke ja motiveeritud noori.

Festivalil osalejad läbisid igapäevaselt 6 tundi treeninguid ning said erinevaid väljakutseid oma annete tutvustamiseks.

Annalisa stiliseeritud rahvariiete voorus

60 riigist kokkutulnud lapsed tutvustasid oma riiki ja kodukohti, nii tutvustas Annalisa Eestit ja Väike-Maarjat. Üheks ülesandeks oli sotsiaalprojekt, mida tuli esitada inglise keeles ja milles pidi esile tooma endale muret valmistava probleemi. Annalisa valis selleks kodutute loomade teema, mis on talle väga hingelähedane. Ta tutvustas Eesti kodutute loomade varjupaiku ja rääkis vabatahtlike tööst loomadega.

Samuti oli üheks festivali osaks osalemine lavastuses „Ocean Fantasy“, mida esitati koos Royal Theatre’i näitlejatega. Annalisal oli lavastuses kanda krabi roll.

Etenduses “Ocean Fantasy”

Annalisa pälvis tiitli „Little Miss Europe“, esindades žürii hinnangul kõige paremini Euroopa ilu ja valu.

 

Konkursile pääses ta Eestit esindama, olles eelnevalt võitnud konkursi „Little Miss Estonia“, kust sai ühtlasi kutse osaleda ka Hollywoodis konkursil talendikategoorias 2018. a juulis.

 

Juba kahe nädala pärast ootab Annalisat ülesastumine Venemaal Peterburi Moenädalal, kus ta esitleb tippdisainerite rõivaid.

 

2023/24 õppeaastat läbiv teema
"Keskkond ja jätkusuutlik areng"

Otseviited

HITSA_logo_EST                

Aadress: Pikk 1, 46202 Väike-Maarja, Lääne-Virumaa | Tel: +372 327 0910 (peamaja) | E-post: info@vmg.v-maarja.ee